PSYCHOSOMED


PSYCHOSOMED tworzą doświadczeni specjaliści, zajmujących się zdrowiem psychicznym dzieci, młodzieży i osób dorosłych.

W skład zespołu wchodzą psychiatrzy dorosłych, psychiatrzy dzieci i młodzieży, neurologowie, psychologowie kliniczni, psychoterapeuci behawioralno-poznawczy, systemowi, uzależnień, seksuologowie, psychodietetycy i inni.

Nie zapominamy, że człowiek stanowi całość i do prawidłowego funkcjonowania „psyche” konieczne jest zdrowe „soma”, dlatego współpracujemy z lekarzami różnych specjalności medycznych.

Zajmujemy się wsparciem, profilaktyką, diagnozowaniem, leczeniem psychoterapeutycznym i farmakologicznym zarówno osób w kryzysie psychicznym, jak i tych cierpiących na zaburzenia psychiczne.

Wyróżnia Nas kompleksowość świadczonych usług. Pracujemy zgodnie z obowiązującymi standardami medycznymi i psychologicznymi oraz zasadami etyki Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Regularnie poszerzamy naszą widzę i umiejętności uczestnicząc w konferencjach, szkoleniach oraz konsultując naszą pracę u certyfikowanych superwizorów.

NASZ GABINET


Kontakt


ul. Krakowska 32/1
61-893 Poznań

Rejestracja

+48 791 091 977

Poniedziałek 12:00-20:00
Wtorek 10:00-20:00
Środa 13:00-18:00
Czwartek 10:00-20:00
Piątek 10:00-16:00

na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu odpowiedzi na zapytanie. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych jest Psychosomed z siedzibą w Poznaniu.