ZASADY WIZYT


Szanowni Państwo, oto kilka zasad, które ułatwią Państwu i Nam funkcjonowanie w przestrzeni Gabinetów Specjalistycznych PSYCHOSOMED

  1. Jeśli nie możecie się Państwo dodzwonić do rejestracji, to prosimy o wysłanie wypełnionego formularza kontaktowego, który znajduje się na Naszej stronie w zakładce Kontakt. Na pewno oddzwonimy do Państwa w najszybszym możliwym terminie, ale nie więcej niż trzy razy.
  2. Dzień przed planowanym terminem wizyty wysyłamy do Państwa SMS przypominający o wizycie.  Bardzo prosimy o informację zwrotną SMS z potwierdzeniem wizyty lub jej odwołaniem. Jeśli nie otrzymamy żadnej informacji wizyta jest anulowana.
  3. Wizyty odbywają się w Naszej placówce o wyznaczonej godzinie, która jest orientacyjną godziną wejścia do gabinetu. Możliwe są opóźnienia, często niezależne od tempa pracy personelu, a od potrzeb pacjentów. Jeśli są one większe niż 20 minut, to wysyłamy do Państwa SMS z informacją o opóźnieniu. Prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość.
  4. Bardzo prosimy o punktualne zgłaszanie się na wizyty do specjalistów. Spóźnienie się na wizytę może skutkować skróceniem czasu trwania konsultacji.
  5. Prosimy nie przyjeżdżać zbyt wcześnie do gabinetów (nie wcześniej niż 10 minut przed godziną wizyty), mamy ograniczoną ilość osób, które mogą jednocześnie przebywać w poczekalni. Prosimy by na wizytę kontrolną zgłaszały się tylko osoby badane, a osoby niepełnoletnie najlepiej z jednym opiekunem. Wyjątkiem są pierwsze wizyty i sytuacje, w których specjalista zalecił inaczej.
  6. W naszej placówce nie pracujemy „na ostro” co oznacza, że terminy wizyt nie są dostępne natychmiast. Planujemy zapisy do specjalistów zwykle na kilka tygodni do przodu. Dlatego bardzo prosimy o zapisywanie się na kolejną wizytę w rejestracji bezpośrednio po odbytej wizycie.
  7. W pilnych sytuacjach psychiatrycznych należy kierować się na całodobową izbę przyjęć. Dla Pacjentów dorosłych dyżury pełni codziennie Szpital HCP przy ul. 28 Czerwca nr 194, a dla Pacjentów niepełnoletnich Izba Przyjęć Psychiatrii przy ul. Szpitalnej 27/33.
  8. W Naszej placówce istnieje możliwość wydrukowania bądź skserowania dokumentacji medycznej i wysłania tradycyjną pocztą (list polecony). Nadanie listów na poczcie ma miejsce nie częściej niż raz w tygodniu. Cennik usług znajduje się na stronie internetowej w zakładce Cennik.